HAKKIMIZDA

Her gün steroid kullanımı artış gösterirken steroidler hakkında bilgili kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir şekilde yükseliyor. Bu yolda steroidborsasi.com ekibi steroidlerin bilinçsiz ve hatalı kullanımı veya sonrası ortaya çıkabilecek problemleri çok iyi bildiğimiz için elimizden geldiğince sporculara steroid kullanımı ve benzer bilgiler vermeyi amaçlıyoruz. Sitemiz kullanıcılara rahatlık ve en iyi hizmet açısından her şeyi düşünüp tasarlanmıştır.

Sistemimiz ve ekibimiz steroid kür ve hakkında bilgi için kurulduğu dönemden bu yana yoğun güvenlik önlemi ve her gün üst üste eklenen bilgiler ile en iyi hizmeti vermek için çabalıyor. Müşterilerimiz dilerse kapıda ödeme dilerse havale/eft ile alışveriş yapabiliyor. Satın alınan ürün hakkında bilgilendirme veya kür için ekibimize ulaşıp aklınızda ki tüm soruları gönül rahatlığıyla sorabilir bilgi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti öncelik olan steroidpeptide.com ve ekibi 7/24 WhatsApp hattı üzerinden canlı görüşme dahili destek veriyor. Eğer sitemiz üzerinden alışverişlerini saat 16.30′ a kadar gerçekleştirilir ise ürün aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bulundukları şehre ve ülkeye göre kargo süresi 1-3 gün arası değişmektedir.

Sitemiz içerisinde bütün ürünler kategorilere ayrılmış olup dilerseniz seçili ürünü dilerseniz istek ürününüzü WhatsApp hattından steroidpeptide.com ekibine iletebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgilendirmeleri gerekli makale ve ürün açıklamalarından ulaşabilir destek istediğiniz anda steroidpeptide.com ekibi 7/24 WhatsApp hattı üzerinden hizmet vermektedir.

Sipariş veya site içerisinde yaşadığınız herhangi bir problemde lütfen steroidpeptide.com ekibi ile iletişime geçiniz.

WhatsApp DESTEK HATTI: +90 (531) 454-5768

Sorunlarınızı veya sorularınızı iletisim@steroit.com’a mail atabilirsiniz.